9 листопада 2018 р. пройшов перший день Фестивалю Ісуса в м. Кожикоде (Калікут), Індія.

Людей з найближчих провінцій привозили автобусами спеціально на служіння Фестивалю ІсусаЛюдей з найближчих провінцій привозили автобусами спеціально на служіння Фестивалю ІсусаЛюдей з найближчих провінцій привозили автобусами спеціально на служіння Фестивалю ІсусаЛюдей з найближчих провінцій привозили автобусами спеціально на служіння Фестивалю ІсусаЗібрання відкрила індійська група прославленняПастор Соломон і вся команда з Індії вітає Пастора Генрі на відкритті Фестивалю ІсусаОскільки Фестиваль проходив на пляжі, пастор Генрі провів аналогію з історією про Ісуса, який плив зі своїми учнями в Галілейському морі.Слово Боже торкалося сердець присутніхПастор Генрі закликав кожного забороняти штормам впливати на сім'ю, роботу, здоров'я і бізнес.Так багато людей мали можливість почути проповідь Слова БожогоПастор Генрі закликав кожного забороняти штормам впливати на сім'ю, роботу, здоров'я і бізнес.Слово Боже торкалося сердець присутніхВогняна проповідь нікого не залишила байдужимІ все це заради однієї мети - порятунку душПастор Генрі запросив людей помолитися молитвою покаяння і благословення.Пастор Генрі запросив людей помолитися молитвою покаяння і благословення.Безліч людей прийняли Ісуса як свого Спасителя в цей день!Пастор Генрі запросив людей помолитися молитвою покаяння і благословення.Після невеликої перерви для поклоніння пастор Генрі молився за зцілення і звільнення, закликаючи людей забороняти шторму хвороби в їхньому житті.Після невеликої перерви для поклоніння пастор Генрі молився за зцілення і звільнення, закликаючи людей забороняти шторму хвороби в їхньому житті.Виконуючи Боже доручення: "... Ідіть по усьому світові та проповідуйте Євангеліє ..."Виконуючи Боже доручення: "... Ідіть по усьому світові та проповідуйте Євангеліє ..."У жінки боліло серце протягом 23 років, також вона погано бачила правим оком. Під час молитви жінка отримала зцілення.Чоловік протягом 11 років був паралізований на праву сторону і не міг ходити. Після молитви права сторона його тіла почала повністю функціонувати.У цієї жінки був наріст на грудях протягом року. Під час молитви він зник!Жінка відчувала біль у шлунку протягом 5 років. Під час молитви біль минув!Літня жінка не могла згинати ногу через травму протягом 15 років, а сьогодні була повністю зцілена.У цього молодого чоловіка з народження була слабкість у всіх м'язах. Під час молитви хлопець отримав зцілення, і тепер здоровий і сильний!У цього чоловіка впродовж 11 років була паралізована права частина тіла. Після молитви він може ходити і навіть стрибати!Євангеліст і служитель місцевої церкви отримав зцілення від болю в спині!

Сьогодні, 9 листопада 2018 р., пройшов перший день Фестивалю Ісуса в м. Кожикоде (Калікут), Індія. Уже вчетверте Міжнародне служіння «Христос для всіх міст» організовує Фестиваль Ісуса в Індії з пастором Генрі Мадава.

Для такого заходу потрібно було провести величезну роботу. Завдяки шанобливого ставлення місцевої влади до проведення Фестивалю пляж був виділений для підготовки на кілька днів раніше. Команди волонтерів з 25 церков об'єдналися для пробудження свого міста і штату. Людей з найближчих провінцій привозили автобусами спеціально на служіння Фестивалю Ісуса, також трансляцію служіння організував індійський християнський телеканал. Зібрання відкрила місцева індійська група прославлення, потім були вітальні слова від пасторів міста.

З благою звісткою на сцену вийшов пастор Генрі Мадава - президент Міжнародного служіння «Христос для всіх міст», - якого місцеві служителі привітали дружнім букетом в національному стилі. Оскільки захід проходив на пляжі, пастор Генрі провів аналогію з історією про Ісуса, який плив зі своїми учнями у Галілейському морі. Коли почався шторм, Ісус спав, а учні створювали паніку. Прокинувшись, Ісус наказав бурі й шторму. Пастор Генрі закликав кожного забороняти штормам впливати на сім'ю, роботу, здоров'я і бізнес.

Потім пастор Генрі запросив людей помолитися молитвою покаяння і благословення. Безліч людей прийняли Ісуса як свого Спасителя в цей день! Кожному з них вручили безкоштовний подарунок - книгу пастора Генрі «Покаявшись, закладемо основу» малаяламскою мовою. Після невеликої перерви для поклоніння пастор Генрі молився за зцілення і звільнення, закликаючи людей забороняти шторму хвороби в їхньому житті. Небесний Батько відповів на молитву і зцілив багатьох з них, деяких ще навіть під час проповіді.

Протягом 20 років чоловік не міг працювати через біль у спині. Під час молитви його руки почали трястися, і він повністю отримав зцілення. Літня жінка не могла згинати ногу через травму протягом 15 років, а сьогодні була повністю зцілена. У ще однієї жінки боліло серце протягом 23 років, також вона погано бачила правим оком. Під час молитви вона отримала зцілення. Чоловік протягом 11 років був паралізований на праву сторону і не міг ходити. Після молитви права сторона його тіла почала повністю функціонувати. Ще одна жінка, мусульманка, мала біль у шиї і суглобах. Після молитви покаяння біль повністю пройшов.

Завтра ми очікуємо ще більше чудес! Ви можете приєднатися до онлайн трансляції Фестивалю Ісуса на нашому сайті.

Заходи таких масштабів можливі завдяки молитвам і пожертвам партнерів Міжнародного служіння «Христос для всіх міст»! Дорогі партнери, нехай Бог рясно благословить кожного з вас і ваші родини!