Події/Європа наповнена Божою славою

Європа наповнена Божою славою

Посеред пандемії Християнська церква «Перемога» і Міжнародне служіння «Христос для всіх міст» провели в Києві (Україна) конференцію «Європа наповнена Божою славою» для пасторів, християнських лідерів, бізнесменів і вірян з різних частин Європи. Бог торкався людей Своєю присутністю і славою у вогні Святого Духа. Це був час, коли кожен міг отримати щось особливе від Бога: дари, благословення і помазання. Характерними рисами конференції були потужна пророча молитва за Україну та особливий вечір Святого Духа.

Дати: 16, 17, 18, 19 грудня 2021 р.

Місце проведення: м. Київ (Україна), Палац спорту.

Спікери конференції:

  • Пастор Генрі Мадава – відомий у світі спікер. Він є старшим пастором християнських церков «Перемога» і Президентом Міжнародного служіння «Христос для всіх міст». Він багато служить в Азії, Європі та на Близькому Сході. Місія пастора Генрі полягає в тому, щоб допомогти людям отримати спасіння через віру в Ісуса Христа. На служіннях зцілення, які проводить пастор Генрі, Бог проявляє Свою силу для вздоровлення хворих і визволення та відновлення. Пастор Генрі також передає Боже помазання тим, хто відкриває свої серця для служіння Богу.
  • Євангеліст Жан-Люк Траксель – служитель зі Швейцарії, який особисто зустрівся з Богом у дуже молодому віці. Бог покликав Жан-Люка Тракселя проповідувати Його Слово з демонстрацією Своєї сили. Жан-Люк об’їздив п’ять континентів і відвідав понад 90 країн. Він мав змогу ділитися Євангелією в різних обставинах і ситуаціях. Як людина, що формує бачення, і як підприємець він вірить, що для Бога немає нічого неможливого. Він активно працює, щоб приносити єдність між християнами і проголошувати Євангелію цьому поколінню з милосердям і співчуттям. Його чутливість до Святого Духа дозволяє проявляти надприродне з ознаками, чудесами, зціленнями і спасінням. Жан-Люк входить до складу ради старійшин і апостольської команди служіння «Євангельська хвиля», він є членом Євангельського центру в Орон-ла-Віллі (Швейцарія), президентом Міжнародної асоціації служінь зцілення (IAHM) і головним ідейним носієм руху «Європа буде спасена». Разом з Деніелом Колендою він також є засновником і співголовою Глобального альянсу євангелістів (GEA) у складі Empowered21.
  • Євангеліст Маттеус ван дер Стін є засновником і генеральним директором Міжнародного служіння «Поля жнив». Його бажання полягає в тому, щоб кожна людина на землі мала автентичну зустріч з Ісусом Христом через силу та присутність Святого Духа. Покликання від Бога в житті Маттеуса торкнулося М’янми, Лаоса, Північної Кореї та понад 80 інших країн. Його служіння стало свідком дотику Божої слави, що призвело до незліченних чудес, ознак і спасінь. Відданість Маттеуса ван дер Стіна глобальній євангелізації спонукала його приєднатися до керівної команди руху «Європа буде спасена» і Глобального альянсу євангелізації (GEA). Маттеус ван дер Стін є не лише пристрасним служителем, але й досвідченим автором. Серед його книг найвідомішими є «Наважся мріяти», «Наважся жити», «Ніколи-ніколи не здавайся», «Процес» і «Сила у кровному завіті Ісуса». Життя і служіння Маттеуса ван дер Стіна продовжують надихати незліченну кількість людей у всьому світі, коли вони приймають надприродне і поклик змінити своє життя через віру.
  • Пастор Маркус Венц є лідером руху «Вечір Святого Духа». Він є пастором церкви «Євангельський форум» у Штутгарті, Німеччина. Серця Маркуса та його дружини палають, щоб побачити життя молодого покоління в надприродній свободі та в силі Святого Духа. Після того, як Бог торкнувся Маркуса силою Святого Духа, його місія полягає в тому, щоб вивільнити цю силу в кожну сферу суспільства.

Висловлюємо подяку оргкомітету, спікерам, учасникам та всім, хто долучився до підготовки і проведення конференції! Дякуємо всім партнерам Міжнародного служіння «Христос для всіх міст» за Вашу молитовну і фінансову підтримку!

Powered by Cornerstone