СТАТИ ПАРТНЕРОМ

Бути партнером пастора Генрі Мадава означає молитися за нього і команду Міжнародного служіння «Христос для всіх міст», а також брати участь у проведенні Фестивалів Ісуса і конференцій своїми фінансами, щоб Євангелію було поширено до краю землі!

Молитовна підтримка – це перша частина партнерства. Немає нічого ціннішого в спільному служінні, ніж згода в молитві. Ви погоджуєтеся молитися за потреби і успіх служіння, а пастор Генрі і його команда будуть молитися за Ваші потреби, які Ви можете записати в кінці анкети в полі «Ваші молитовні потреби».

Фінансова підтримка – це друга частина партнерства. Ви самостійно можете обрати суму, яку погоджуєтеся регулярно жертвувати і пересилати на рахунок служіння. Пожертвувані кошти використовуються для євангелізаційних поїздок по містах, організації Фестивалів Ісуса і конференцій, допомоги нужденним.

Звернення пастора Генрі Мадава

У нашому XXI столітті люди, як ніколи раніше, потребують Бога. Господь бажає, щоб усі спаслися і досягли пізнання істини. Слово Боже говорить: «Але як покличуть Того, в Кого не ввірували? А як увірують у Того, що про Нього не чули? А як почують без проповідника?» (Рим. 10:14).

Сьогодні Господь доручає мені нести людям благу звістку про прощення гріхів, зцілення від хвороб і надію в серця. Бог бажає, щоб ми разом взялися за Його справу. «Краще двом, як одному, бо мають хорошу заплату за труд свій…» (Еккл. 4:9).

У той час, коли ми з Вами будемо партнерами в служінні, здійсняться слова Святого Письма «Бо ми співробітники Божі, а ви Боже поле, Божа будівля.» (1 Кор. 3:9). Ми разом будемо досягати тих, хто загубили надію, втрачених, змучених і хворих людей, – для яких у Бога є відповідь через Його слово. Якщо Ви бажаєте бути моїм Партнером у цьому служінні, заповніть, будь ласка, АНКЕТУ ПАРТНЕРСТВА.

З любов'ю до Вас і молитвою за Вас,

пастор Генрі Мадава

Стати партнером


Участь


 

Powered by Cornerstone