Голос Перемоги

Біблія говорить, що Євангелію буде проповідано до краю землі на свідчення всім народам! Саме тому ми використовуємо можливості телемовлення та інтернету для поширення Благої вісті. Програма «Голос Перемоги» регулярно виходить в ефір різними мовами на телебаченні та youtube каналі VCTV. Через ці передачі Господь торкається і змінює життя багатьох людей.

Голос Перемоги

У кожному випуску глядачі чують проповіді пастора Генрі Мадава, сповнені мудрістю і Божою присутністю. В євангелізаційних програмах пастора Генрі глядачі бачать служіння, які Міжнародне служіння «Христос для всіх міст» проводить у країнах Азії, Близького Сходу, Європи і Африки, де безліч людей приймають Ісуса Христа в своє серце, і де Господь творить чудеса зцілень!

Також у програмах «Голос Перемоги» пастор Генрі зустрічається з людьми, які свідчать про чудесні зміни в своєму житті після покаяння. Ці історії завжди захоплюють тим, як Бог проявляє Свою любов до нас сьогодні! Якщо Ви маєте бажання послужити своїми фінансами для трансляції програм «Голос Перемоги», Ви можете перерахувати будь-яку суму в якості пожертви для Міжнародного служіння «Христос для всіх міст», і звістку Євангелії буде поширено по всьому світу і через Вас особисто!

Бог бажає рятувати людей і зцілювати всіх! Він чинить знамення і в наш час! Дивіться свідоцтва Божої Слави в програмах пастора Генрі Мадава «Голос Перемоги» і будьте благословенні цим служінням!

Розклад виходу програм в ефір

Канал Періодичність Дні тижня GMT UTC+2 (Київ) Мова
Inspiration TV щотижня субота 16:00 18:00 англійська
Powered by Cornerstone