Історія служіння

Пастор Генрі Мадава розпочав проповідь Євангелії в Україні ще в 1990-ті роки. Перший Фестиваль Ісуса як окремий масштабний євангелізаційний захід було проведено в 2001 р. у місті Одеса. Відтоді Фестивалі Ісуса в Україні відбувалися на регулярній основі. А в 2003 р. було проведено перший Фестиваль Ісуса за межами України – у Пакистані в місті Карачі. Того ж року Міжнародне служіння «Христос для всіх міст» було офіційно зареєстровано в Україні як міжнародний благодійний фонд, а згодом також зареєстровано в США.

Окрім Пакистану, де було проведено вже вісім Фестивалів Ісуса, Міжнародне служіння «Христос для всіх міст» проводило Фестивалі Ісуса в Таїланді (сім фестивалів), Індії (чотири фестивалі), Єгипті, Демократичній Республіці Конго, Польщі, Молдові. Загалом за час своєї діяльності Міжнародне служіння «Христос для всіх міст» провело вже майже 50 Фестивалів Ісуса в різних містах України, Азії, Європи і Африки. Сотні тисяч людей вперше почули послання про спасіння через віру в Ісуса Христа, десятки тисяч людей звернулися в молитві покаяння до Бога.

Окремим напрямом діяльності Міжнародного служіння «Христос для всіх міст» є також проведення наповнених Божою славою конференцій для пасторів і християнських лідерів. Першу таку конференцію було організовано в Таїланді в м. Бангкок у 2012 р. Разом з пастором Генрі Мадава на конференції «Таїланд наповнений Божою славою» проповідували всесвітньо відомі служителі – пастор Бенні Хінн і єпископ Даг Хьюард-Мілс. Наступною була конференція «Пакистан наповнений Божою славою», яку було проведено в м. Ісламабад у 2015 р. У 2018 р. наповнену Божою славою конференцію знову було проведено в Таїланді. Окрім цього в м. Київ (Україна) було проведено серію конференцій «Європа наповнена Божою славою».

Після початку повномасштабної війни в Україні 24 лютого 2022 р. Міжнародне служіння «Христос для всіх міст» сфокусовано на допомозі людям, які опинилися в скруті через війну. На початок 2024 року через благодійний проект «Є Надія – допомога під час війни» знедоленим війною людям окрім іншої допомоги було безкоштовно видано понад 500 000 продуктових наборів і понад три тони ліків. За цей час більше 100 000 людей навернулися до Бога і віддали своє життя Ісусу Христу. Міжнародне служіння «Христос для всіх міст» переконане, що навіть у надскладний час є надія, що Господь любить кожного, і що в Ньому є вихід!

Powered by Cornerstone