Президент і засновник служіння

Президентом і засновником Міжнародного служіння «Христос для всіх міст» є пастор Генрі Мадава. Він також є засновником і пастором Християнської церкви «Перемога» в м. Київ (Україна) і старшим пастором церков «Перемога» в Україні і за її межами. Пастор Генрі одружений і має трьох дітей: двох синів і дочку.

Президент і засновник служіння

Генрі Мадава народився в Зімбабве. У 1986 році він приїхав до Радянського Союзу, щоб навчатися в Київському інституті інженерів цивільної авіації. Але, відчуваючи Боже покликання, присвятив своє життя служінню людям. Після закінчення навчання в інституті, наприкінці 1992 року, Генрі Мадава заснував у Києві церкву «Перемога». Через деякий час він також заснував Міжнародне служіння «Христос для всіх міст».

Місія пастора Генрі Мадава – допомогти людині отримати спасіння через віру в Ісуса Христа і стати цілісним для повноцінного життя в суспільстві. Тому пастор Генрі працює на ниві Божій, навчаючи і проповідуючи Божу істину не лише в Україні, але й за її межами. Послідовне і чітке пояснення Божого Слова робить його вчення зрозумілим для всіх. Його служіння завжди супроводжуються дивовижними зціленнями від тяжких хвороб і звільненнями, люди в депресії знаходять радість. Саме ці чудові зміни свідчать про Божу силу та Його любов!

Пастор Генрі є всесвітньо відомим проповідником і спікером на багатьох конференціях. Він проповідував Боже Слово вже більш ніж у 50 країнах. Будучи одним з провідних християнських лідерів в Україні, пастор Генрі Мадава жадає бачити пробудження, яке охопило б всю Україну та весь світ. Церква «Перемога» під керівництвом пастора Генрі Мадава є однією з християнських громад в Україні, що найбільш швидко зростають. По всьому світу діє вже понад 100 церков «Перемога», і ця кількість зростає щороку.

Служіння, які проводить пастор Генрі, завжди наповнені присутністю Духа Святого, люди отримують спасіння, зцілення, звільнення від різних залежностей, дізнаються про живого істинного Бога, приймають Його милість, мир і благословення. І головне – серця цих людей запалюються вірою в Господа! Все це є причиною, щоб продовжувати проповідувати Євангелію і розширювати Царство Боже по всьому світу!

Powered by Cornerstone