Наша місія

Міжнародне служіння «Христос для всіх міст» – це місіонерське служіння. Основною метою служіння є проповідь Євангелії в різних містах Європи, Азії і Африки, а також соціальна робота, освіта і допомога нужденним. Бачення Міжнародного служіння «Христос для всіх міст» – досягати ті країни, в яких поширення Доброї Звістки про Ісуса Христа обмежене або утруднене.

Одним з найважливіших напрямів у роботі Міжнародного служіння «Христос для всіх міст» є організація та проведення Фестивалів Ісуса – масштабних євангелізаційних заходів як в Україні, так і за її межами в країнах Азії, Близького Сходу, Північної Африки і Європи.

Ще одним напрямом служіння є проведення наповнених Божою славою конференцій для пасторів і християнських лідерів. Мета цих конференцій – спорядити пасторів і лідерів необхідними знаннями та наділити їх силою для досягнення Євангелією їхнього суспільства, міст і країн.

Міжнародне служіння «Христос для всіх міст» з пастором Генрі Мадава вірить, що неможливе стає можливим, коли Бог відчиняє двері. Різні мови, різні народи, культура та звичаї, але одна мета в кожному місті й країні – проповідувати Євангелію до краю землі та додавати спасених до Церкви Ісуса Христа.

Powered by Cornerstone