Наповнені Божою славою конференції

Наповнені Божою славою конференції стали важливим напрямом для Міжнародного служіння «Христос для всіх міст». Метою цих конференцій є спорядити пасторів і християнських лідерів необхідними знаннями та наділити їх силою, щоб вони змогли досягти Євангелією своє суспільство, міста і країни. Пастор Генрі Мадава каже:

Господь поклав у моє серце вже багато років, щоб я проводив наповнені Божою славою конференції. Я вірю, що Бог хоче вилити Свою славу на Свій народ. Як Він планує це зробити? Він торкається пасторів і єпископів. А пастори і єпископи торкаються своїх парафіян. Коли ми проводимо наповнені Божою славою конференції, сила Бога сходить могутнім чином на кожного, хто бере участь у конференції. Відбувається передача помазання для чудес і знамень. Божа Слава сходить на всю конференцію.

Міжнародне служіння «Христос для всіх міст» зазвичай запрошує інших помазаних і всесвітньо відомих спікерів взяти участь у наповнених Божою славою конференціях разом із пастором Генрі Мадава. Вони приносять багато досвіду, одкровення і помазання. Наразі ми провели конференції «Таїланд наповнений Божою славою» в Бангкоку, «Пакистан наповнений Божою славою» в Ісламабаді, «Європа наповнена Божою славою» в Києві (Україна), і ми плануємо провести більше наповнених Божою славою конференцій у інших країнах Азії і Європи.

Powered by Cornerstone