Фестивалі Ісуса

Міжнародне служіння «Христос для всіх міст» проводить Фестивалі Ісуса – масштабні євангелізаційні заходи як в Україні, так і за її межами в країнах Азії, Близького Сходу і Європи. Наша мета – досягати кожне місто Євангелією. Коли змінюються міста, змінюється і суспільство. Динаміка будь-якої країни концентрується в містах. Саме тому ми йдемо насамперед у великі населені пункти, щоб благовістити та служити людям там. В якому б місті не проходив Фестиваль Ісуса, у його підготовці та організації беруть участь помісні церкви.

Що ми робимо в містах? Проповідуємо Слово Боже, а також молимося за зцілення хворих. Це – головний пріоритет Міжнародного служіння «Христос для всіх міст». Разом з тим пастор Генрі Мадава проводить пасторські конференції, щоб навчати місцевих пасторів і християнських лідерів, допомогти їм підняти своє служіння на вищий рівень.

Фестиваль Ісуса – це велике свято в будь-якому місті. Це атмосфера, сповнена радості та постійного очікування чудес від Господа. Ісус Христос – воскреслий і живий. Він своєю чудовою силою торкається людей. Кожен Його дотик приносить зміни, відродження і оновлення, – говорить пастор Генрі Мадава.

Ми обов'язково намагаємося створити атмосферу єдності в місті. Коли ми приїздимо в нове для нас місто, ми допомагаємо місцевим пасторам об'єднатися для спільної справи. Люди, навернені до Бога під час таких масштабних служінь як Фестиваль Ісуса, розходяться по помісних церквах, сприяючи їх зростанню.

Є ще одна причина, чому Фестивалі Ісуса змінюють атмосферу в місті. Тому що на них приходять також політики і чиновники високого рангу. Це додає ваги християнським церквам, що особливо важливо в мусульманських країнах. Пріоритетними регіонами в роботі Міжнародного служіння «Христос для всіх міст» є Таїланд, Пакистан, Індія, країни Близького Сходу і Північної Африки.

Окрім великої духовної роботи під час Фестивалів Ісуса в деяких містах проходять благодійні акції для нужденних і малозабезпечених.

Все це – для того, щоб принести людям рятівну звістку про Ісуса Христа!

Powered by Cornerstone