Події/Таїланд наповнений Божою славою

Таїланд наповнений Божою славою

Міжнародне служіння «Христос для всіх міст» спільно з тайськими пасторами провело в Бангкоку конференцію для пасторів, християнських лідерів, бізнесменів і вірян «Таїланд наповнений Божою славою».

Дати: 7, 8, 9 березня 2018 р.

Місце проведення: м. Бангкок (Таїланд), Міжнародний торговельно-виставковий центр BITEC.

Спікери конференції:

  • Пастор Генрі Мадава – відомий у світі спікер. Він є старшим пастором християнських церков «Перемога» і Президентом Міжнародного служіння «Христос для всіх міст». Пастор Генрі служив у різних містах Таїланду, проводячи конференції і євангелізаційні заходи під назвою «Вечір чудес». Він багато служить в Азії, Європі та на Близькому Сході. Місія пастора Генрі полягає в тому, щоб допомогти людям отримати спасіння через віру в Ісуса Христа. На служіннях зцілення, які проводить пастор Генрі, Бог проявляє Свою силу для вздоровлення хворих і визволення та відновлення. Пастор Генрі також передає Боже помазання тим, хто відкриває свої серця для служіння Богу.
  • Пастор Бенні Хінн – відомий євангеліст і вчитель. Його послання про Божу силу через пізнання особистості Святого Духа надихнуло мільйони вірян поглибити свої стосунки з Богом. Його телепрограму під назвою «Це твій день для чуда» транслюють у багатьох країнах. На його служіннях Святий Дух відчутним чином торкається сердець людей, змінюючи і зцілюючи їх. 
  • Пастор Томмі Барнетт є всесвітнім пастором однієї з найбільших церков Асамблеї Бога в США – церкви «Місто мрії» у Фініксі, штат Аризона. Ця церква стала відомою як «Церква з серцем» через понад 260 програм допомоги, завдяки яким щороку тисячі людей віддають своє життя Ісусу Христу, і сотні людей приймають хрещення. У 1994 році пастор Томмі Барнетт і його син Метью також заснували «Центр мрії» у Лос-Анджелесі – помісну церкву і центр допомоги, які щомісяця торкаються життя 50 000 людей. Томмі Барнетт продовжує служити як один з пасторів «Центру мрії». Під його керівництвом церква «Місто мрії» започаткувала «Центр мрії» у Фініксі, який зараз широко відомий не лише тим, що надає допомогу нужденним у метрополії Фінікса, але також є лідером у наданні допомоги для звільнення тих, хто потрапив у пастку торгівлі людьми.
  • Дейв Ходжсон – бізнесмен і засновник корпорації «Палладін» у Австралії, вартість якої за 17 років зросла до мільярда доларів. Він заснував служіння під назвою «Інвестори Царства», яке допомагає бізнесменам у всьому світі вести бізнес згідно з принципами Царства Божого. У 2016 році Дейв Ходжсон заснував рух ASP, який об’єднує християн, суспільство і уряд для побудови справедливого суспільства, заснованого на взаємовигідних економічних відносинах. Рух ASP дуже швидко розвивається в усьому світі.
  • Пастор Джим Андерсон є засновником служіння «Лінія життя», яке мобілізує церкви на відповідь Божому серцю щодо абортів. Його служіння швидко перетворилося на служіння зцілення і звільнення для тих, хто постраждали від сексуального насильства і аморальності. Джим Андерсон є автором книги «Без маски», яка розкриває намір Бога щодо стосунків між чоловіком і жінкою.

Тисячі людей з усього Таїланду та інших країн Південно-Східної Азії змогли отримати одкровення Божого Слова, сильну передачу помазання та оновлення, щоб рухатися вперед і розширювати Боже Царство в своїх країнах.

Дякуємо всім партнерам Міжнародного служіння «Христос для всіх міст» за Вашу молитовну і фінансову підтримку. Завдяки Вашій вірності Господу і нашому служінню Південно-Східна Азія ніколи не залишиться тою, якою була раніше!

Висловлюємо подяку оргкомітету, спікерам, учасникам та всім, хто долучився до підготовки і проведення конференції!

Powered by Cornerstone