15 июня 2018 года в Николаеве начался Фестиваль Иисуса

У Ніни була пелена на лівому оці, яка потім зникла! Також у неї боліла ліва рука, але на неї зійшов вогонь під час молитви, і біль зникУ 11-річного Іллі протягом 2 років був поганий зір. Після молитви він став краще бачити і зміг розглядати осіб навколо.У Олександра болів суглоб у руці - і перестав7 років тому у Лідії стався інсульт, через що сильно ослабли права рука і нога. Після молитви вона змогла піднімати руку і згинати ногу, з'явилися сили.У Світлани був біль у лівому коліні - не могла присідати. Після молитви змогла80-річна Тетяна Семенівна 1,5 роки тому пошкодила спину. Після молитви біль в спині пройшов. Також Тетяна відчула, що відновилася її пам'ять і сечовий міхурУ 16-річного Артура з 2-х років була астма, було важко дихати. Після молитви хлопець зізнався, що Бог дав йому тепер чисте диханняМолитва за зцілення та диваМолитва за зцілення та диваВ очікуванні Божих дивДесятки людей відповіли на заклик до покаяння та прийняли ХристаПастор Генрі Мадава: "Слова Ісуса живі як 2000 років тому, так і сьогодні!"Люди уважно слухали кожне слово проповіді пастора ГенріПастор Генрі Мадава: "Дозволь Ісусу увійти в своє серце!"Глухонімі люди мали можливість почути ЄвангелієПастор Генрі Мадава вітає гостей Фестивалю Ісуса в МиколаєвіСлово про даянняВітальне слово про служіння "Христос для всіх міст"Кожна людина прийшла з вірою, що Бог зробить щось особливе сьогодніАтмосфера поклоніння та Божої присутностіЗапальне прославляння для ІсусаСтадіон у Парку Перемоги зібрав багато людей

Фестиваль Ісуса в м. Миколаєві розпочався з великої підготовки. Команда євангелістів Міжнародного служіння «Христос для всіх міст» і церков м. Миколаєва розповідала мешканцям міста про Христа, несучи Благу звістку і запрошуючи на Фестиваль. Всього під час вуличної євангелізації покаялося близько 1800 людей! Слава Господу!

Плакати і бігборди, які розвісили по вулицях міста, на дошках оголошень і в громадському транспорті також запрошували людей прийти на служіння зцілення та чудес. Фестиваль Ісуса також був прорекламований через соцмережі та інші інтернет-ресурси.
 

Нарешті, 15 червня в Миколаєві на стадіоні в Парку Перемоги почався власне сам Фестиваль Ісуса. Служіння на стадіоні також транслювалося онлайн на сайті Міжнародного служіння «Христос для всіх міст».
 
Фестиваль відкрив координатор організаційного комітету церков м. Миколаєва пастор Андрій Поліщук. Далі було багато музики, пісень і танців для Ісуса! Група прославлення запалювала в серцях людей вогонь хвали і радості. А Вікторія Аронова і Володимир Гончаренко, виступаючи зі своїми музичними номерами, поділилися чудовими свідоцтвами про зцілення в своєму житті і в житті членів сім'ї.
 
Бог всемогутній і надприродний! Він може зробити диво в кожному житті!
 
- Слава тобі по всій землі! - в єдності співали голоси присутніх. Атмосфера на стадіоні почала змінюватися: дорогоцінна Божа присутність ставала інтенсивнішою та глибшою. Адже Ісус Христос прийшов, щоб зціляти, звільняти і рятувати!
 
- Господь, яви свою Славу для Миколаєва, і нехай ніхто сьогодні не піде без дива! - помолився Президент Міжнародного служіння «Христос для всіх міст» пастор Генрі Мадава, вийшовши на сцену. - У Бога великі плани для цього міста, так що будьте готові!
 
Проповідь пастора «Дозволь Ісусу увійти в твій дім» говорила кожному присутньому на біблійному прикладі Яіра про те, як важливо закликати Ісуса і дозволити Йому навести Свій лад не тільки в обставинах, а й в душі.
 
- Бог ніколи не кидає тебе на одиниці з трагедією! Обставини не скасовують правдивість Божого Слова. Тому не відміняй довіру Богові через обставини! - гаряче проповідував пастор Генрі - В Ісусі Христі є життя і благословіння для Миколаєва!
Почни свій шлях з Господом сьогодні! Не пропусти можливість примиритися з Богом і прийняти історичне рішення в своєму житті!
 
Пастор закликав людей до покаяння. Багато вийшли до сцени, щоб віддати своє серце і життя Христа. Слава Богу!

Під кінець служіння пастор Генрі молився за зцілення людей. Він наказував хворобам і будь-який несвободі піти, проголошуючи життя Божу, силу і оновлення для кожної людини. Люди отримували Божий дотик, звільняючись від кайданів гріха, страждань і болю. Безліч свідчень після молитви цьому підтвердження!
 
У 11-річного Іллі протягом двох років був поганий зір. Після молитви він став краще бачити і зміг розглядати осіб навколо.
 
У Людмили 20 років боліли суглоби, праве коліно не згиналося. Також у неї була аритмія. Після молитви серце забилося рівно, і коліно почало рухатися.
 
У 16-річного Артура з двох років була астма, було важко дихати. Після молитви хлопець зізнався, що Бог дав йому тепер чисте дихання.
 
Галина не чула від народження. Під час молитви вона відчула жар у вухах, стала вловлювати музику і розрізняти голоси.
 
Слава Ісусу за всі ці чудеса! Вони продовжаться і завтра!
 
Спасибі усім партнерам служіння «Христос для всіх міст» за ваші молитви та фінансову підтримку!