Партнерство

Що це?

Бути партнером пастора Генрі Мадава - значить молитися за нього і команду, а також брати участь в проведенні Фестивалів Ісуса своїми фінансами, щоб Євангеліє поширювалося до краю землі!

Молитовна підтримка– це перша частина партнерства. Немає нічого ціннішого у спільному служінні, ніж згода в молитві. Ви погоджуєтеся молитися про потреби і успіх служіння, а пастор Генрі і його команда будуть молитися за Ваші потреби, які Ви можете записати в кінці анкети в поле "Ваші молитовні потреби".

Фінансова підтримка– це друга частина партнерства. Ви самостійно можете вибрати суму, яку погоджуєтеся регулярно жертвувати і пересилати на рахунок служіння. Пожертвувані кошти використовуються для євангелізаційних поїздок по містах, організації «Фестивалів Ісуса» і допомоги нужденним.

Звернення пастора Генрі Мадава

У нашому XXI столітті люди, як ніколи раніше, потребують Бога. Господь бажає, щоб усі спаслися і досягли пізнання істини. Слово Боже говорить: «Але як покличуть Того, в Кого не ввірували? А як увірують у Того, що про Нього не чули? А як почують без проповідника?» (До Римлян 10:14).

Сьогодні Господь доручає мені нести людям благу звістку про прощення гріхів, зцілення від хвороб і надію в серця. Бог бажає, щоб ми разом взялися за Його справу. «Краще двом, як одному, бо мають хорошу заплату за труд свій…» (Екклезіяст 4:9).

У той час, коли ми з Вами будемо партнерами в служінні, здійсняться слова Святого Письма «Бо ми співробітники Божі, а ви Боже поле, Божа будівля.» (1 до Коринтян 3:9). Ми разом будемо досягати загубивших надію, втрачених, змучених, хворих людей, – для яких у Бога є відповідь через Його слово. Якщо Ви бажаєте бути моїм Партнером в цьому служінні, заповніть, будь ласка, АНКЕТУ ПАРТНЕРСТВА.

З любов'ю до Вас і молитвою за Вас,

пастор Генрі Мадава

  Стати партнером