Medium tv%20programs logo

Біблія говорить, що Євангеліє буде проповідано до краю землі на свідчення усім народам! Саме тому ми використовуємо можливості телемовлення та Інтернету для поширення Благої вісті. Програма «Голос Перемоги» регулярно виходить в ефір російською та англійською мовами на різних телеканалах. Через ці телепередачі Господь торкається та змінює життя багатьох людей.


У кожному випуску глядачі чують проповіді пастора Генрі, сповнені мудрістю і Божою присутністю. У євангелізаційних програмах пастора Генрі Мадава глядачі бачать служіння, які проводить місія «Христос для всіх міст» для невіруючих людей в країнах Азії, Африки, Європи і країнах СНД, де безліч людей приймають Ісуса в своє серце, і Він творить чудеса зцілень на кожних зібраннях !

Також в програмах «Голос Перемоги» пастор Генрі зустрічається з людьми, які свідчать про чудесні зміни в житті після покаяння. Ці історії завжди захоплюють тим, як Бог проявляє Свою любов до нас сьогодні! Якщо Ви читаєте цю статтю і хочете поділитися особистим свідченням Божої Слави, ми запрошуємо Вас взяти участь у телевізійній програмі пастора Генрі Мадава.

Якщо ж Ви хочете послужити своїми фінансами для трансляції програм «Голос Перемоги», перерахуйте будь-яку суму в якості пожертви для міжнародного служіння «Христос для всіх міст», і звістка Євангелія буде поширюватися по всьому світу і через Вас особисто!

Бог бажає рятувати людей і зцілювати всіх! Він чинить знамення і в наш час! Дивіться свідоцтва Слави Божої в програмах пастора Генрі Мадава «Голос Перемоги» і будьте благословенні цим служінням!

Розклад виходу в ефір

Канал

Періодичність

Дні тижня

GMT UTC + 3 (Київ)

Мова

Inspiration Networks International (INI)

щотижня

субота 15:00 18:00

 

англійська

ТБН Росія

щотижня

вівторок

середа

14:30
07:00
17:30
10:30

російська

CNL через тиждень 

понеділок

12:00 15:00

російська

WJYS (Чикаго)

через тиждень  четвер 21.00 05.00

англійська