Medium jesus%20festivals logo

Міжнародне служіння "Христос для всіх міст" проводить Фестивалі Ісуса в багатьох країнах світу. Наша мета — досягати кожне місто Євангелієм. Коли змінюються міста — змінюється все суспільство. Динаміка будь-якої країни концентрується в містах, саме тому ми йдемо, по-перше, в великі населені пункти, щоб звіщати їм Євангеліє і служити людям.

http://cfacministries.org


Що ми робимо в містах? Проповідуємо Слово Боже, а також молимося за зцілення хворих. Це - головний пріоритет. Однак паралельно пастор Генрі Мадава традиційно проводить пасторські конференції, щоб навчати місцевих християнських лідерів, допомогти їм підняти своє служіння на вищий рівень.

«Ми обов'язково намагаємося створити атмосферу єдності міста — говорить Генрі Мадава. — Коли приїжджаємо в місто, часто пастори конфліктують між собою, мало спілкуються. Ми допомагаємо їм об'єднатися для спільної справи». Люди, звернені до Бога під час таких масштабних служінь, розходяться по помісним церквам, сприяючи їх зростанню.

Є ще одна причина, чому Фестивалі Ісуса змінюють атмосферу в місті. Тому що на них приходять також політики і великі чиновники. Це додає ваги християнським громадам, що особливо важливо в мусульманських країнах. Пріоритетними напрямками в роботі є Індія, Пакистан, Таїланд, Непал.

Окрім великої духовної роботи під час Фестивалю Ісуса в деяких містах проходять благодійні акції для нужденних і незаможних.

Все це - для того, щоб принести людям рятівну звістку про Ісуса Христа.