Medium %d0%95%d0%b2%d0%b0%d0%bd%d0%b3%d0%b5%d0%bb%d0%b8%d0%b7%d0%b0%d1%86%d0%b8%d0%be%d0%bd%d0%bd%d1%8b%d0%b5%20%d0%ba%d0%be%d0%bc%d0%b0%d0%bd%d0%b4%d1%8b logo

Перед тим, як в місті проходить масштабний фестиваль Ісуса, в цей населений пункт приїжджає спеціальна команда підготовлених служителів з київської церкви «Перемога». Вони приїжджають в місто на два тижні. За цей період відбувається спілкування з помісними церквами, а також здійснюється євангелізація на вулицях міста. Саме тому найбільша кількість людей звертається в молитві покаяння до Господа не на самому фестивалі Ісуса, а під час вуличної євангелізації місіонерів.


Однак, бувають і винятки.  В мусульманських країнах вуличне місіонерство досить небезпечне. Траплялося й так, що таких проповідників побивали або навіть і вбивали. Тому в таких регіонах місія обмежується лише розповсюдженням рекламних матеріалів із запрошенням на крусейд.

Задача місії на перспективу – сформувати три тисячі євангелізаційних команд, які б служили по всьому світу. Кожна з них складається з 3-4 учасників. Кожна з команд отримує фінансове забезпечення, звукову апаратуру і автомобіль, але при цьому тільки тим і займається, що проповідує Євангеліє. Подібний пілотний проект уже найближчим часом почне реалізовуватись в Таїланді.