Фестиваль Ісуса в м. Каїр (Єгипет). Непередбачений початок

Велике поле прибране й вкрите килимами перед вечірнім служіннямВелике поле прибране й вкрите килимами перед вечірнім служіннямВелике поле прибране й вкрите килимами перед вечірнім служіннямЛюди приїжджали на автобусах з різних частин Каїра на Фестиваль Ісуса в Каїрі, Єгипет.Прийшло багато людей, щоб почути послання про Ісуса!Прийшло багато людей, щоб почути послання про Ісуса!Через можливість терористичного акту, Служба національної безпеки заборонила проводити Фестиваль Ісуса на відкритому повітрі за межами будівлі. Єдине місце, де вони могли гарантувати безпеку людей, була невелика баптистська церква поблизу. Всі місця були заповнені дуже швидко, і багатьом людям довелося стояти за межами церковної зони. Всі місця були заповнені дуже швидко, і багатьом людям довелося стояти за межами церковної зони. Всі місця були заповнені дуже швидко, і багатьом людям довелося стояти за межами церковної зони. Всі місця були заповнені дуже швидко, і багатьом людям довелося стояти за межами церковної зони. Всі місця були заповнені дуже швидко, і багатьом людям довелося стояти за межами церковної зони. Всі місця були заповнені дуже швидко, і багатьом людям довелося стояти за межами церковної зони. Слово Боже торкалося сердець присутніх.Слово Боже торкалося сердець присутніх.Було також багато зцілень і чудес! 48-річний чоловік, який був частково паралізований з народження, почав вільно рухати лівою рукою і пальцями. Це був перший раз в його житті!У жінки боліли обидва коліна близько 10 років, вона відчувала біль при ході. Бог зцілив її!Дівчинка не чула своїм правим вухом. Під час молитви вона раптом почала чути все, що відбувалося на сцені. Її слух був повністю відновлений!У жінки була біль в спині, та було важко нахилятися. Після молитви біль зник.

Вранці того дня, коли мав розпочатися Фестиваль Ісуса в м. Каїр (Єгипет), все було готово. Велике поле, розташоване в одному з районів міста, було прибране й вкрите килимами. Близько 10 000 стільців чекали, коли люди прийдуть на вечірнє служіння Фестивалю Ісуса. Останні приготування на сцені були завершені; звукова система, екрани та телекамери були готові до початку заходу.

Потім раптовий дзвінок з державної служби безпеки перевернув все з ніг на голову. Нам повідомили, що Фестиваль Ісуса необхідно скасувати через можливість терористичного акту. Служба національної безпеки заборонила проводити Фестиваль Ісуса на відкритому повітрі за межами будівлі. Єдине місце, де вони могли гарантувати безпеку людей, була невелика баптистська церква поблизу. У нас не було іншого вибору, окрім як прийняти їх умови.

Оскільки в церкві не було ніякої робочої звукової системи та іншого обладнання, технічна група повинна була перевезти все обладнання з поля на територію церкви в надзвичайно короткий період часу. Люди почали прибувати на нове місце, поки тривала робота по переїзду. Вони приїжджали на автобусах з різних частин Каїра. Нам довелося скасувати багато автобусів, які повинні були привезти більшу кількість людей з-за меж Каїра, тому що в церкві не було достатньо місця, щоб вмістити їх усіх. Усередині церкви було лише близько 500 місць і трохи понад 1000 місць за межами церкви у дворі. Всі місця були заповнені дуже швидко, і багатьом людям довелося стояти за межами церковної зони. Було понад 50 автобусів, які привезли людей на Фестиваль Ісуса.

Початок зустрічі було відкладено приблизно на годину, поки технічна група запускала обладнання. Люди за межами церкви могли спостерігати за тим, що відбувається, на великому екрані, який був встановлений у дворі церкви. Служіння транслювалося в прямому ефірі на кількох християнських супутникових телеканалах, які покривають не тільки Єгипет, але і багато інших арабських країн.

Служіння почалася з прославлення і поклоніння на чолі з відомим християнським співаком з Йорданії, якого спеціально запросили приїхати на Фестиваль Ісуса. Потім кілька єгипетських пасторів сказали короткі привітальні слова людям, які приїхали на Фестиваль Ісуса. Вони дали особливу арабську назву цій події, яку можна перекласти як «Я прийняв своє рішення». Рішення номер один - прийти на служіння, а рішення номер два - прийняти Ісуса Христа як Господа і Спасителя.

Тоді пастор Генрі Мадава, президент служіння Христос для всіх міст, був запрошений за кафедру і почав проповідувати. Пастор Генрі привітав усіх людей і пояснив, чому вони знаходяться в такому незручному місці для події такого масштабу. Потім пастор Генрі розповів про Божу любов. Він зачитав Євангеліє від Івана 3:16: «Бо так полюбив Бог світ, що віддав Сина Свого Єдинородного, щоб кожен, хто вірує в Нього, не загинув, але мав життя вічне». Закінчивши своє послання, пастор Генрі запросив людей, які хотіли прийняти Ісуса Христа як свого Спасителя,промовити молитву покаяння. Багато людей відгукнулися на його заклик і підняли руки на своїх місцях. Пастор Генрі вів цих людей в молитві й молився за них. Кожен з новонавернених отримав листівку, яку їм було запропоновано заповнити та обміняти на безкоштовний подарунок від пастора Генрі - його книгу «Покаявшись, закладемо основу», яка була переведена на арабську мову.

Потім пастор Генрі помолився за хворих. Сила Святого Духа діяла потужним чином. Багато людей отримали свої зцілення і чудеса.

48-річний чоловік, який був частково паралізований з народження, почав вільно рухати лівою рукою і пальцями. Це буловперше в його житті!

Дівчина не чула на праве вухо. Під час молитви вона раптом почала чути все, що відбувалося на сцені. Її слух був повністю відновлений!

Жінка не могла зігнутися протягом 5 років, після того як вона народила дитину. Біль покинула її під час молитви, і вона змогла вільно нахилятися і повертатися.

Зцілення відбувалися також за межами будівлі у дворі. Одна жінка одужала від болю в животі. Інша жінка одужала від болю в шиї, плечах і грудях. Вона також отримала відновлення слуху. Одна літня жінка була звільнена від впливу чаклунства, вчиненого проти неї. Молода жінка отримала зцілення від болю в хребті.

Ми хотіли б подякувати всім партнерам служіння «Христос для всіх міст» за Ваші молитви та фінансову підтримку! Фестиваль Ісуса в Каїрі став можливим завдяки вашій підтримці!

Запрошуємо вас приєднатися до онлайн трансляції другого дня Фестивалю Ісуса на нашому веб-сайті в цю п'ятницю, починаючи з 20:00 за київським часом (UTC+3 години).