У місті Кропивницькому (колишній Кіровоград) стартував «Фестиваль Ісуса».


Була проведена масштабна підготовча робота

Протягом двох тижнів до початку Фестивалю в місті проходила євангелізація, в якій брала участь як команда з Києва, так і з помісних церков. І Господь вже творив чудеса! Близько 500 осіб отримали порятунок, і кілька людей отримали зцілення після молитви на вулиці! Так, одна жінка прямо в маршрутному таксі увірувала і зцілилася - її поганий зір відновився.

Також по місту було роздано близько 100 000 запрошень. Реклама про Фестиваль була розміщена на місцевих ТВ і радіо. І 7 жовтня, в перший день Фестивалю, зал Обласної філармонії заповнився людьми, які жадали Божих чудес.

Вечір розпочався з запального прославлення

Люди, які з перших акордів заповнили залу, у дивовижній єдності славили Господа, голосно вигукуючи, плескаючи і навіть танцюючи! Атмосфера невимовної радості наповнювала залу. Люди піднімали руки до неба, проголошуючи царство Ісуса на цьому місці.

— Ви не випадкові тут! Бог приготував особливі чудеса для цього вечора! - сказав Володимир Гончаренко перед своїм виступом.

Володимир поділився з усіма, що перед цією поїздкою у нього сильно захворіло горло, було багато перешкод, але він все одно поїхав, і ніщо не завадило йому прославити Господа. З голосом все було гаразд!

Пастор Генрі Мадава, вийшовши на сцену, благословив всіх жителів Кропивницького

— У мене є для вас особливе послання!– начал свою проповедь пастор – Ви знаєте, що сила Божа не має обмежень? І ця сила тут сьогодні, щоб доторкнутися до кожного життя! Вона буде зцілювати, звільняти і являти чудеса!

Пастор Генрі розповідав про благовістя і важливість покаяння, поділившись власною історією приходу до Христа. Люди уважно слухали кожне його слово, що підтверджувалося то бурхливими оплесками, то хвилинами роздумів.

Коли пролунав заклик до покаяння, десятки людей вийшли вперед, до сцени, щоб віддати свої життя Христу. Після цього відбулася молитва за зцілення. Тих, хто потребував дотику Божого, було близько половини присутніх. Дух Святий потужно зійшов на зібрання, підтверджуючи Добру Новину чудесами і знаменнями. Дійсно Божа сила безмежна і для неї немає нічого неможливого!

Після молитви близько 30% зали бігло до сцени, щоб засвідчити про чудеса зцілення! Ісус торкався до людей, приносячи довгоочікуване звільнення і легкість. Всі надзвичайно раділи!

Алла Іванівна 15 років страждала від остеохондрозу спини і шийного відділу. Після молитви прийшла легкість в тілі!

Людмила Іванівна прийшла на зібрання, зігнувшись і спираючись на паличку. Так вона ходила 3 ​​роки. Під час молитви Дух Святий зійшов на неї, і тепер вона може ходити прямо і без палиці.

Алла 3 роки приймала антибіотики через важкий вірус папіломи. Під час молитви вона відчула сильний жар в області живота, і отримала розуміння, що повністю зцілена!

Слава Господу за всі зцілення і чудеса!