У неділю вранці пастора Генрі запросили проповідувати в одній з церков в Бангалорі. Він говорив про те, як бути християнином, який постійно зростає в Господі. "Кожного разу, коли ми слідуємо за Ісусом, Він піднімає і зрощує нас. Бог відкриває Себе людям, у яких є голод і спрага за Ним. Якщо ми хочемо рости в Бозі, нам потрібна сила Святого Духа в нашому житті. Немає зростання, поки ми НЕ почнемо щось робити ", - проповідував пастор Генрі. Вкінці своєї проповіді він молився за хворих. Багато людей отримали своє зцілення!


Увечері почалося завершальне, третє, служіння Фестивалю Ісуса в Бангалорі. Поле наповнилося людьми знову. Індійська група прославлення піснями і танцями віддавала хвалу Богу. Перед тим, як пастор Генрі почав проповідувати, індійська команда подякувала йому за те, що він приїхав послужити в Бангалор, і вручили особливі подарунки з вдячністю за його зусилля із встановлення миру в церкві.

Потім пастор Генрі проповідував про велич Бога. "Ісус набагато більше, ніж будь-яка неміч і хвороба. Немає нічого неможливого для Бога! Він великий! Немає обмеження Його влади. Його рука не скоротилася, щоб рятувати", - проголошував пастор Генрі. На прикладі Авраама і Сари пастор пояснив, що немає нічого надто важкого для Господа. Бог завжди приходить в потрібний час.

"Зараз час, коли Бог відвідує Свій народ. Бог робить неможливе можливим", - продовжував пастор Генрі.

Потім пастор поступово перейшов на тему прощення гріхів і зцілення. Він говорив про чоловіка, який був паралізований. Друзі привели його до Ісуса. Відповідаючи на їхню віру, Ісус зробив два дива в житті цієї людини: по-перше, Він простив його гріхи, і, по-друге, Він зцілив його, так що той встав і почав ходити. На підставі цього слова пастор Генрі молився про прощення гріхів і зцілення. Багато людей відгукнулися на його заклик вийти вперед і молитися за прощення своїх гріхів. Сотні людей вибігли до сцени і підняли руки до Бога в молитві. Пастор Генрі молився молитвою благословення і руйнував владу темряви і демонічних духів над ними.

Після короткої перерви пастор Генрі почав молитися за хворих. У той же час, команда пастора Генрі та індійські пастори рухалися по всьому полю, покладаючи руки на хворих. Після закінчення молитви пастор Генрі попросив вийти вперед тих, хто були зцілений, і засвідчити про чудеса. Так багато прекрасних свідчень звучали в цей вечір!

Пухлини в тілі зникали! Мігрені, біль в спині і колінах, які мучили людей протягом довгих років, йшли! Кілька людей були зцілені від сверблячки в тілі. Були люди, які не могли піднімати руки, і Бог зцілив їх!

Кілька жінок страждали від раку шлунку і відчували сильний біль. Біль повністю зник під час молитви! Один чоловік не міг дихати носом протягом 20 років. Під час молитви його ніс відкрився, і він почав вільно дихати! Інша жінка постійно відчувала гіркий присмак у роті, лікарі не могли встановити діагноз, аналізи були нормальні. Під час молитви цей присмак зник! Один хлопчик після падіння з велосипеда травмував ногу і не міг нормально ходити. Під час молитви біль повністю зник, він почав вільно рухатися!

Це далеко не повний перелік свідчень Божої слави! Це був справжній вечір чудес! Ісус Христос - Цілитель!

Всі три вечірніх служіння цього Фестивалю Ісуса транслювалися в прямому ефірі на сайті Міжнародного служіння «Христос для всіх міст», так що наші партнери та інші віруючі з усього світу могли бачити, що Бог робить в Індії в місті Бангалор. Ми дуже вдячні всім, хто молився за нас і допомагав нам фінансово!

Спасибі вам, дорогі партнери! Нехай Господь благословить вас Бог рясно!

Ісус Христос - Господь!